TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Boy Turnike Sistemi

  • 16.500,00TL

Gerçektede turnike sistemi güvenlik ve işletme amacı ile bölünmüş bir bölgeye giriş çıkışları sınırlandırmak maksadı ile kurulmaktadır. Genellikle bina giriş ve çıkışlarına tesis edilen turnike sistemleri sadece yetkili kişilerin geçişlerine müsaade eden

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Boy Turnike Sistemi 

Boy Turnike sistemi günümüzde personel  geçiş kontrol sistemlerinin vazgeçilmez güvenlik ekipmanlarından biri konumundadır.Turnike sistemi genel olarak boy turnike geçiş sistemleride denilmektedir. Böyle denilmesinin nedeni ise herhangi bir bölgeye giriş ve çıkışları düzenlemesidir.Gerçektede turnike sistemi güvenlik ve işletme amacı ile bölünmüş bir bölgeye giriş çıkışları sınırlandırmak maksadı ile kurulmaktadır. Genellikle bina giriş ve çıkışlarına tesis edilen Boy turnike sistemleri sadece yetkili kişilerin geçişlerine müsaade eden bir sistemdir.

Peki bu geçişleri turnike sistemi tek başınamı yapar? Tabiki hayır turnike sistemi tek başına bir kontrol sağlamaz. Turnike sistemi  üzerinde mekanik ve kontrol amaçlı elektronik aksam bulunur.Turnikelerin kontrolleri farklı sistemler ile yapılsada çoğunluk ile kartlı geçiş sistemleri vasıtası ile yapılmaktadır. Aslında turnike geçiş sistemleri kartlı geçiş sisteminin bir elemanı konumundadır. Turnikeler kartlı geçiş sistemi üzerinden kurgulanan bir senaryoya göre çalışmakta ve kontrol edilmektedirler. 

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.