TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Fujitron Kamera Sistemleri

  • 389,99TL

Kamera Sistemleri daha çok fabrika,iş yeri,ofis ve evlerde güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. DVR Kayıt cihazları uzun süreli kayıt tutabilen ve 8 adet hard diskle desteklenerek 1 yıla yakın kayıtları firmanız bünyesinde tutabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle


Birçok insan Güvenlik kamera sistemi neden gereklidir diye düşündüğünde sadece suç görüntülerini göz önünde bulundurur. Bu tatbiki de kamera sistemlerinin mağaza için çok önemli bir faydasıdır ancak sadece fayda ile sınırlı değildir.

Ancak araştırmalar şirket içi zaman kayıplarının , soygunlardan çok daha fazla maddi zarar yarattığını ortaya koymaktadır. Maddi duran varlık çalınması burda sözkonusu olan konulardan çok azını oluşturmaktadır. Dikkatisizlik, müşterilere ilgisizlik, zamanında giriş çıkış yapmama konuları çok daha fazla maddi kayıp oluşturabilmektedir.

DVR Kayıt cihazları uzun süreli kayıt tutabilen ve 8 adet hard diskle desteklenerek 1 yıla yakın kayıtları firmanız bünyesinde tutabilirsiniz. Daha çok okullar da ,üniversiteler de,Avm, emniyet ve güvenlik gerektiren yerlerde çok kullanılmaktadır.

Kamera, lens, ayak, muhafaza, kablo, monitör, kayıt ve izleme cihazı ve diğer aksesuar / malzemelerden oluşan, kameralardan alınan görüntülerin ekranda izlenmesini, görüntülerin kaydedilmesi, kayıtlı görüntülerin oynatılması, uzaktan izlenmesi ve benzer diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ürün - hizmet birleşimine kamera güvenlik sistemi denmektedir.


Teknik
Özellikleri Fujitron FCB C1023R, 1 MP, 2.8mm Sabit Lens, 36 Led, HD CVI Bullet Kamera 1/4” CMOS 1 Megapiksel Yüksek Çözünürlük 36 Adet IR Led 30 mt. Görüş Mesafesi 3 MP 2.8 mm sabit lens IP66 AWB AGC

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.