TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Otopark Sistemi

  • 0,00TL

Bariyer sistemi ile işyerinizin,evinizin,fabrikanızın,villanızın güvenliğini ogs sistemi,otopark ile kontrol altına alıp.en iyi,en ucuz,kişisel park,fiyatları

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

OTOPARK SİSTEMİ

Proje Bazlı Fiyat verilmektedir.

Bariyer Sistemleri

Sitelerdeki ya da özel, kamuya açık veya konutlara ait otoparklardaki girişleri kontrol mü etmek istiyorsunuz?

Bariyer sistemi  hızlı açılması gereken dar girişlerden, 8 m.’ye kadar olan girişlere, her türlü giriş için çözüm mevcuttur. Kolun uzunluğuna, koruma kabininin bitimine ya da motor gövdesine göre farklılık gösteren bağımsız kontrol ünitesi ile, her ihtiyacı karşılamak mümkündür.

Herhangi bir kesintide motor içine yerleştirilmiş ek bataryalarla sistemin aynı şekilde çalışması sağlanmaktadır. Bu sistemlerin kurulumu ya da bakımı için özel bir yetkinliğe ihtiyaç yoktur. Bu sistemler, işlevselliğinin devamı için gerekli aksesuarlarla donatılmıştır.

Bariyer sistemleri, çok sık çalışmaya uygun olarak üretildiğinden, araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bariyer sistemleri açık veya kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman-site türü özel binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık kalabalık mekânlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir. Bariyer sistemleri Avrupa’dan ithal edilen ve her türlü Avrupa kalite standartlarına sahip ürünlerdir. Standart olarak motor kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, flâşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir. Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltıla bilinir.

Bariyer sistemleri 3 mt - 6 mt arasında kol uzunluklarına sahip olup, dış ortam koşullarına dayanıklı paslanmaz gövdeli, çok sık açılıp kapanmaya uygundur. Bariyer sistemlerine her türlü kartlı veya şifreli geçiş, istenilen sayıda uzaktan kumanda, buton kontrolü, emniyet fotoseli, flaşör lamba gibi birçok özellik ilave edilebilir. Daha uzun bariyer sistemleri de mevcut olmakla birlikte yüksek fiyatından dolayı sağlı sollu iki adet bariyer çözümü hem daha ekonomik hem de daha uzun ömürlüdür.

Bariyer sisteminin avantajı ekonomik olması değil sürekli çalışabilmesidir. Yeni teknoloji "DC motorlu" bariyer sistemleridir. Emniyet fotoseli tüm bariyer sistemlerinde zaruridir. Uzaktan kumanda opsiyon el olarak sunulmaktadır. 3m'lik bariyerler 3-4sn'de açılır. Kısa olduğu için daha hızlı ve daha uzun ömürlüdür. 6m'lik bariyerlerimiz ise yaklaşık olarak 8-9 sn'de açılır. Daha hızlı bariyerler tehlikeli ve standartlara aykırıdır. Ayrıca düz kollu, teleskopik kollu, katlanır kollu bariyer sistemleri sayesinde her türlü detaya uygulanabilen sistemlerdir

Bariyer sistemlerine; radar, buton, metal kütle detektörü, kartlı ve şifreli geçiş sistemi gibi kumanda sistemleri de opsiyonel olarak ilave edilebilir.

Bariyer sistemi Giriş çıkışların güvenli şekilde kontrol altında tutulmasını sağlayan ve istenmeyen araçların kontrolsüz girişlerin önüne geçmek için en etkili çözümdür.otopark,HGS, Kayar Kapı, plaka,Road Blocker, Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Araç Kapanı

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.