TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Parmak izi okuyucu Fiyatı

  • 849,00TL

Arel Zaman Kontrol 20 yıllık geçmişiyle, personel takip sistemi, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, bekçi tur kontrol sistemi-saati, güvenlik kamera sistemleri, bariyer ve turnike sistemleri satışı yapmaktadır

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATI

Parmak izi okuyucu günümüzde bir çok işletme ve fabrikalarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.bugün hayatımızın hеr alanına girmiş durumdadırparmak izi okuyucu. Yinе son yıllarda kartlı gеçiş sistеmi okuyucularının yеrini parmak izi sistеmlеri yada diğеr biyomеtrik sistеmlеr almış durumdadır. Bunun еn büyük nеdеninin kartlı sistеmlеrdе kullanılan proximity vе mifarе kartların kalbolması, çalınması vеya unutulması durumunda oluşacak güvеnlik zaafiyеtlеrinin önünе gеçilmеsidir.

NEDEN PARMAK İZİ OKUYUCU ?

Parmak izi okuyucu insanların hiç birinin parmak izlerinin mükerreri olmadığını herkesin bildiği bir bilgi. Parmak izi kişiye özeldir ve mükerreri yoktur. Hatta her kişinin tüm parmaklarının izleri de birbirinden farklıdır. Kişinin 10 parmağını da  tanıtabilir siniz parmak izi sistemine, yok benim bu parmağımı okumadı  diyemez.

Arel zaman Parmak izi okuyucu teknolojisi ile birçok ürün ve pazarda işletmelere ve tüketicilere farklı çözümlerle sunulmaktadır. Parmak izi okuyucu çözümlerimizde maksimum kapasite ve teknik özelliklere sahip ürünler kullanılmaktadır.

   

AR-C06

   - Uluslararası testlerde 50 üzeri ödül
   - Komposit algoritma ile yüksek hızlı operasyon
   - İleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri günceller.
   - Hızlı Parmak İzi Tanıma
   - Tek dokunma ile işlem kolaylığı
   - Cihaz üzerinden kayıt kontrolü
   - Yüksek Parmak izi Kapasitesi
   - USB 2.0 ile Hızlı Transfer
   - Kolay Kullanım
   - Hızlı Tepkime Süresi

Teknik
Özellikleri Tanima Algoritmasi Smack Finger V3.0 Sensör : Optik Kristal Sensor(Yesil) Islemci : 32Bit Islemci Ekran : 2.4 inch Renkli TFT Ekran Kayit Kapasitesi : 1.000 Hareket Kayit Kapasitesi : 100.000 Tanima Modu : Parmakizi, Kart, Sifre Okuma Hizi : 1 Saniyenin Altinda Tanima Açisi : 360° FAR : 0,000001 FRR : 0,001 Dil Destegi : Arapça, Çince, Farsça, Ingilizce, Ispanyolca, Portekizce, Türkçe Ses Dili : Türkçe Zaman Dilimi : Hayir Neden Kodu : Var Zil Çaldirma : Var Güç Yönetimi : Uyku Modu Akilli Ögrenme Algoritmasi : Var Haberlesme Protokolü : Ethernet (TCP/IP) Alarm Çikis : Yok Otomatik Test : Var Gerçek Zaman Saati : Hayir Çalisma Isi Araligi : -10 ile +60 Derece Çalisma Nem Orani : %20-%80 Besleme (Çalisma Gerilimi) : DC 9V Boyutlar : 170x125x35 mm

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.