TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Personel Kartlı Geçiş Sistemi

  • 750,00TL

Kartlı personel takip sistemleri ; firmalarda çalışan personellerin işe giriş ve çıkışlarını düzenleyerek kontrol altına almaya yarayan sistemlerdir

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Personel Kartlı Geçiş Sistemi


Kartlı personel takip sistemleri ; firmalarda çalışan personellerin işe giriş ve çıkışlarını düzenleyerek kontrol altına almaya yarayan sistemlerdir. Proximity yahut Mifare kart okuyucu personel takip cihazı, Personel devam kontrol sistemi programı ve proximity karttan oluşur.


Sistem BileşenleriKART OKUYUCULAR


HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilen çoklu platform desteğine sahiptir.

Proje özelliklerine göre iç ortam yada su geçirmeyen, toza ve hava koşullarına dayanıklı dış ortam cihazları olarak seçilebilir.

Kart okuyucu cihazlar lokalde turnike yada kapı açmak için kullanılabilir. Lokalde yapılan bu işlermler cihazların içinde zaman damgaları ile birlikte loglanır istenildiği zaman yazılım aracılığı ile incelenebilir, ayar değişiklikleri yapılabilir.

Online kullanılacak sistemlerde PDKS ve GKS yazılımlarına direk entegrasyon yapılabilir turnike, kapı geçişleri direk röleye verilebilir.

 

KARTLAR


Personel Kart Okuyucu Cihazlarımız HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass gibi farklı kart yapılarını destekler.

Firmaya ait mevcut proximity kartlar varsa, rahatklıkla cihazlara tanıtılabilir.

Yeni kart temini noktasında renkli lazer baskı ile personel resmi, firma logusu kart üzerine eklenebilir.

 

YAZILIM


Personel yada ziyaretçi kartı olarak tanımlanan tüm kartlar cihazlara okutulduktan sonra doğrulanmış veri olarak zaman damgası ile birlikte API ile dışarıya verilir.

 PDKS ve GKS yazılımları ile birebir uyumludur.

Yazılım üzerinden giriş çıkışlar, sınırlı alanlar, geçiş grupları ve daha birçok özellik gerek modül gerekse özel yazılım çalışmaları ile son derece kolaylıkla eklenebilir.

 

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.