TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

RFID Proximity Göstergeç Bileklik

  • 37,00TL

Proximity Bileklikler, su geçirmez dayanıklı yapısı ile en haraketli ve zorlu aktivitelerde bile mükemmel bir şekilde çalışır. Giriş kapısından itibaren kullanılmaya başlanan Proximity Bileklik eski tip biletlerin yerini alarak ziyaretçi girişlerinde ve k

Satın alabilmek için asgari adet: 100

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

RFID Proximity  Göstergeç Bileklik


Rfıd Proximity Göstergeç Bileklik, dış etkenlerden etkilenmeyen yapısı ile en zorlu koşullarda bile sorunsuz veri alışverişi sağlar. Yüksek Güvenlikli Altyapısı, Hızlı ve Kolay İşlem Kapasitesi, Pratik Kullanımı ve Sınırsız Entegrasyon Seçenekleri ile kullanıcılarına benzersiz kullanım deneyimleri sunar.

Rfid kartlar da en uygun fiyatlara en iyi kaliteyi sunuyoruz. Temassız Akıllı Rfid kartlar çeşitleri kullandığınız plastik kart yazıcılarda en iyi sonucu veren ve baskıyı en canlı gösteren Temassız Akıllı Rfid kart çeşitleri ve retransfer kart yazıcılara uygun boş Temassız Akıllı Rfid 1k kartlar. retransfer için kartlarınızın özel olması yani kaliteli üretilmesi gerekli, kartlarınız kaliteli olursa retransfer baskı kalitesinin tadını çıkartabilirsiniz. Rfid Akıllı kartlar isteğinize göre firma logonuzu baskılı olarak üretebiliriz. Proximity kartları firmamızdan logo baskılı ve seri numaralı ürettirebilirsiniz, dilerseniz proximity kartlarda tk4100 model kartları boş termal baskı yapan kart yazıcılara uyumlu olarak alabilirsiniz.

Proximity Bileklikler, su geçirmez dayanıklı yapısı ile en haraketli ve zorlu aktivitelerde bile mükemmel bir şekilde çalışır. Giriş kapısından itibaren kullanılmaya başlanan Proximity Bileklik eski tip biletlerin yerini alarak ziyaretçi girişlerinde ve kayıtlarında daha güvenli ve hızlı çözümler sunmaktadır.

 

KULLANIM ALANLARI

 

AQUAPARK

KONSER

ORGANİZASYON

OTEL

TEMA PARK – EĞLENCE MERKEZLERİ

GEÇİŞ KONTROL

FUAR VE AKTİVİTELER


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.