TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Yüz Tanıma Personel Devam Kontrol Sistemi

  • 1.649,99TL

Yüz tanıma sistemi ile işletmenizde çalışan personelinizin giriş çıkış saatini takibini yaparak en iyi,en ucuz,cihaz fiyatları ile kontrol altına alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Yüz Tanıma Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Geçiş kontrol sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan yüz tanıma sistemleri kişi ,firmalar ve kurumlar için oldukça önemli faydaları vardır. Bunlardan en önemlisi kartlı sistemlerde yaşanan başkasının yerine kart basma olayının yaşanmamasıdır. Kart kaybetme ve kart unutma gibi kişinin geçiş yapmasını engelleyen durumlar da söz konusu değildir Temassız : Yüz tanıma cihazlarımız tozlu, yağlı, ortamlarda etkilenmeden  sorunsuz kullanır ve bu   kullanımdan etkilenmez. Böylece doğrulama işleminin hijyenik ve de doğru gerçekleşmesi sağlanır.

Yüz tanıma Cihazlarında tanıtılan İnsanların  yüzünde 80 farklı nokta vardır.  göz çukurlarının derinliği, burun genişliği, Gözler arasındaki mesafe,  yanaklar gibi. Bu noktalardan, kullanılan programa bağlı olarak 14 ilâ 22 tanesi taranarak 84 baytlık bir sayı dizisi halinde kaydedilir. Taramanın hatasız yapılabilmesi için insan yüzünün kameraya en az 35 derecelik bir açıyla bakması gereklidir.

E-SOFT YÜZ TANIMA CİHAZI + PDKS PROGRAMI

EKRAN : RENKLİ TFT EKRAN
ALGILAMA MODU :
YÜZ+P.İZİ+KART+ŞİFRE

KART OKUYUCU ÖZELLİĞİ :125KHZ PROXIMITY
KULLANICI KAPASİTESİ: 5000 Kullanıcı (1000 Yüz, 5000 Parmakizi, Kart, Şifre)
LOG KAPASİTESİ : 300.000
TETİK VERME VEYA ZİL ÇALDIRMA ÖZELLİĞİ : VAR
HABERLEŞME PROTOKOLÜ : TCP/IP
ÇALIŞMA MODU: ONLINE/OFFLINE
USB GİRİŞİ :VAR
DAHİLİ BATARYA:YOK
GÜÇ KAYNAĞI : 9V 1A

Teknik
Özellikleri EKRAN : RENKLİ TFT EKRAN ALGILAMA MODU : YÜZ+P.İZİ+KART+ŞİFRE KART OKUYUCU ÖZELLİĞİ :125KHZ PROXIMITY KULLANICI KAPASİTESİ: 5000 Kullanıcı (1000 Yüz, 5000 Parmakizi, Kart, Şifre) LOG KAPASİTESİ : 300.000 TETİK VERME VEYA ZİL ÇALDIRMA ÖZELLİĞİ : VAR HABERLEŞME PROTOKOLÜ : TCP/IP ÇALIŞMA MODU: ONLINE/OFFLINE USB GİRİŞİ :VAR DAHİLİ BATARYA:YOK GÜÇ KAYNAĞI : 9V 1A

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.