TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Yüz Tanıma Sistem Fiyatı

  • 1.749,99TL

Yüz tanıma sistemi ile işletmenizde çalışan personelinizin giriş çıkış saatini takibini yaparak en iyi,en ucuz,cihaz fiyatları ile kontrol altına alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Yüz Tanıma Sistem Fitatı

Personel Geçiş kontrol sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan yüz tanıma sistemleri kişi ,firmalar ve kurumlar için oldukça önemli faydaları vardır. Bunlardan en önemlisi kartlı sistemlerde yaşanan başkasının yerine kart basma olayının yaşanmamasıdır. Kart kaybetme ve kart unutma gibi kişinin geçiş yapmasını engelleyen durumlar da söz konusu değildir Temassız : Yüz tanıma cihazlarımız tozlu, yağlı, ortamlarda etkilenmeden  sorunsuz kullanır ve bu   kullanımdan etkilenmez. Böylece doğrulama işleminin hijyenik ve de doğru gerçekleşmesi sağlanır.

Yüz tanıma Cihazlarında tanıtılan İnsanların  yüzünde 80 farklı nokta vardır.  göz çukurlarının derinliği, burun genişliği, Gözler arasındaki mesafe,  yanaklar gibi. Bu noktalardan, kullanılan programa bağlı olarak 14 ilâ 22 tanesi taranarak 84 baytlık bir sayı dizisi halinde kaydedilir. Taramanın hatasız yapılabilmesi için insan yüzünün kameraya en az 35 derecelik bir açıyla bakması gereklidir.

ÖZELLİKLERİ:

 Yüztanıma,Şifre, ProxKart,TCP/İP,USB

• Yüz Kap:1000 , Kart:5000 , Log:300000

•KapıRölesi:Var No veya Nc

Teknik
Özellikleri • Yüztanıma,Şifre, ProxKart,TCP/İP,USB • Yüz Kap:1000 , Kart:5000 , Log:300000 •KapıRölesi:Var No veya Nc

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.