Menu
Your Cart
Shop now %20 İNDİRİM Şimdi alışveriş yap.

Arel Zaman Blog RSS Beslemesi

22 Oca Personel Takip Sistemi Gaziantep
arelzaman 712 76819
Personel Takip Sistemi,ni GaziAntep deki  fabrikamıza ,Ofisimize,İşletmemize Aldığımızda Bize getirisi ve zamandan tasarruf  edebilir miyiz.?Hesaplamayı elle yaptıklarından zaman,insan hatası faktörlerinin neden olduğu kayıplar nedeniyle işletmelerin..
01 Oca Kamera Sistemleri
arelzaman 536 48617
Kamera Sistemleri.. Kullanılmak istenen  kamera sistemler 2 model olarak AHD ve IP Kamera sistemi olarak günümüzde hizmet vermektedir.Kamera sisteminin işletmenin öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi oldukça önemlidir. Sonrasında sistemin doğru bir ..
03 Ağu Parmak izi Okuyucu
arelzaman 209 18634
Parmak izi Okuyucu .. Nasıl çalışır? Nerelerde kullanılır? Personel Çalıştıran Tüm işletmelerde  Personelin Giriş çıkışı İçin Parmak izi okuyucu  tüm kurum ve kuruluşların en temel ihtiyacıdır. Güvenliği sağlamak için birçok yönteme başvurmaktayız. P..
03 Ağu Parmak izi sistemi Copy
arelzaman 516 4098
"Parmak izi sistemi nedir? Nasıl çalışır? Nerelerde kullanılır?Güvenlik, tüm kurum ve kuruluşların en temel ihtiyacıdır. Güvenliği sağlamak ise kurum ve kuruluşların öncelikli görevlerinden biridir. Güvenliği sağlamak için birçok yönteme başvurmaktay..
02 Ağu Personel Takip Sistemlerii Nasıl Kurulur.
arelzaman 151 32482
BEN ŞEHİR DIŞINDAYIM PERSONEL TAKİP SİSTEMİNİ NASIL AKTİF DURUMA GETİRTEBİLİRİZ….   İşletmenize aldığınız Personel Takip Sistemi ,parmak izi okuyucu,Yüz tanıma sistemi ve Kartlı Geçiş sistemi ve personel program aldıktan aldığınız terminali öncelik..
26 Tem Yüz Tanıma Sistemi
arelzaman 116 20093
Yüz tanıma, Biyometri kişilerin fiziksel ve davranışsal özelliklerini göz önüne alarak yürütülen kimlik belirleme çalışmaları olarak tanımlanır...
15 Eyl Parmak izi sistemi Elazığ
arelzaman 188 20949
İstanbul merkezli firmamız, personel takip sistemleri adı altında  Parmak izi okuyucu,Yüz Tanıma Sistemleri ,Kartlı geçiş sistemi ,alanında Türkiye geneline  ayrıca da Memleketim Olan Elazığ ili ve ilçelerinde hizmet sağlamaktadır...
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.