Menu
Your Cart
Shop now %20 İNDİRİM Şimdi alışveriş yap.

Hakkımızda

Hoşgeldiniz.
Perpa Kamera Sistemi, bir Arel Zaman Güvenlik Kontrol kuruluşudur. "Firmamız, Güvenlik ve Kontrol sistemleri alanında 25 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel zaman Personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. ARELZAMAN ve SENTEZ Yangın  Söndürme Cihazları Firmalarımız  ve uzman kadrosuyla Bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini İç ve Dış piyasada duyurmayı başarmıştır."
"Arel zaman Personel devam kontrol teknolojileri olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz."
"Bu Endüstri de sürekli var olmak amacındayız, üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi çalışma şartları ve daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, kalıcı mühendisleri muhafaza edip , yeni teknolojilere adapte olup ve en önemlisi kalite zincirini üretimin her aşamasında yapabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli bir şekilde eğitimden geçirerek ve Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak yüksek olan kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren AREL ZAMAN İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir."
"Arel zaman Sistemleri Ltd; üstün ve kaliteli hizmet değerleri doğrultusunda, hizmet verilen kuruluş ve kişilerin memnuniyetini en üstün düzeyde tutmayı vizyon edinmiştir."
Vizyonumuz
"Arel Zaman Güvenlik Sistemleri Ltd. olarak; öncelikle Türkiye mütakiben bulunduğumuz çoğrafyada güvenlik sektörüne yönelik ileri teknoloji hizmeti veren şirketler arasında baş aktör olmaktır.

Eğitimli kadrolar, teknoloji, disiplin, süreklilik ve müşteri memnuniyetine odaklı iş anlayışı gibi unsurları bir araya getirerek; standartların üzerinde bir hizmet verme amacını taşıyan kurumumuza ait değerlerimizdir."

"Kalitede en üst seviye ve müşteri memnuniyetine odaklı iş anlayışı,

  • İkili ilişkilerde gerek kamu kurumları, gerekse özel sektördeki kuruluşlar ile işbirliği kapsamında hareket etmek,
  • Kurumumuzun değerleri olan iş ahlakı, güvenilirlik, sorumluluk duygusu deneyim, sürekli gelişim esaslarını çalışanlarımıza ve çalışmalarımızda gözle görülür bir farkla ortaya çıkarmak.
  • Ekonomik maliyetle uygun değer etkinliğin sağlanabilmesi için çağdaş ve modern olan eğitim kurumu ve şirketimizi sektörde örnek bir kurum olarak gösterilmek,
  • Başarının takım çalışması ile yakalanacağına inanırız.
  • Teknoloji ve gelişime ayak uydurarak etkin iletişime açık, eğitimli ve başarılı kadrolar ile başarıya odaklanmak,
  • 21.Yüzyılda güvenlik hizmetleri, güvenlik sistemleri ve güvenlik eğitimi sektöründeki gelişmeleri yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle güvenlik konusunda Türkiye çapında yaygın projelere imza atarak sektördeki öncü, yönlendirici ve pazarında lider olmayı hedeflemektedir."

Misyonumuz
"Türk Cumhuriyeti'nde yasalara saygılı ve nitelikli güvenlik satış ve Teknik desdek personelleri yetiştirmek.

  • Hizmeti yerine getirirken faaliyet alanı ile ilgili teknolojik gelişme ve yenilikleri hizmete yansıtmak.
  • İş istihdamının yaratılabilmesi için eğitim sonucu sertifika sahibi olanlara hizmet alanına doğru gerekli yönlendirmeyi yapmak.
  • Kanunlar çerçevesinde güvenlik hizmetinde katkıda bulunmak, kamu düzeninin toplumun huzur ve refah içerisinde idamesi için gerekli hizmet ve atılımları gerçekleştirmek.
  • İnsan ve teknolojik faktörleri etkin bir şekilde kullanmak."
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.