TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

  • 680,00TL

Bekçi tur kontrol sistemi işletmenizde çalışan güvenlik personelin kontrol ederek bekçi saati,en iyi,en ucuz,kalem,devriye,tur sistemi, fiyatları kontrol sağlayabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Bekçi Tur Kontrol Sistemi


Bekçi tur kontrol sistemi,Tüm dünyada suçların sayısı her yıl artığından beri güvenlik daha da önemli hale geldi! Konut ve ticari mülkiyet (süpermarket, alışveriş merkezi, ofis binası vs.) gibi güvenlik devriyeleri gibi madencilik, endüstriyel üretim (fabrikada) olarak operasyonlarının en önemli parçası olan alanlar, telekomünikasyon ve güvenlik hizmetlerinde. Zamanında ve doğru yerlerde görevlerini tamamlaması gerekir personel. güvenlik görevlisi / devriye personelinin performansını izlemek için bekçi tur kontrol sistemi uygulamak gerekir .

Bekçi Saati kullanmayı düşünen tüm müşterilerimiz için yapılandırılmış bir ürün yelpazesi sunuyoruz.
Bekçi Tur Kontrol sistemi Fiyatı açısından düşük maliyeti ile kurumsal düzeyde tüm ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Türkiye'nin her bölgesine set olarak gönderdiğimiz Bekçi Tur Kontrol Sistemi donanımların basit montajı, yazılımın kolay kurulumu ile basit bilgisayar bilgisine sahip kullanıcılar tarafından dahi programı kurulup kullanılabilmektedir. Bekçi Tur Kontrol Sistemi paketinde nelerin olmasını istediğinizi söylemeniz yeterli. Bekçi Tur Kontrol Setini kargoyla istemeniz halinde telefon ve internet üzerinden uzak masaüstü bağlantı yoluyla 15 dakikada yazılımı yükleyip, nokta ve bekçi kimlikleri tanıtılarak program ve sistemin çalışma mantığı anlatılmaktadır. Bekçi saati neden ucuz sorusunun yanıtı da burada gizlidir. Bekçi  Saati seçiminde en önemli unsur cihazın dayanıklılığıdır. Bir çok durumda kasıtlı suiistimal durumları yaşandığından Akıllı kalem seçiminde bu olgu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca Bekçi Tom Kaleminizi bekçilere zimmetlerseniz bekçilerin cihaza zarar verme ihtimalini de en aza indirmiş olursunuz. Bekçi Tur kontrol  Kaleminiz üzerinde kendinden şarjlı lityum batarya olup olmadığına özellikle dikkat ediniz. Çıkarılabilir şarjlı pille çalışan bir Tom kalemi olması dahi ciddi bir dezavantajdır. Çıkarılabilir pilli bir cihazın sızdırmazlığında daima sorun olabildiği gibi, pil yatakları oksitlenmeye de maruz kalarak kullanımı zorlaştırmaktadır.


Set İçeriği


PARİTE-8650 Cihazı (1 Adet)

Data Kablosu (1 Adet)

Şarj Adaptörü (1 Adet)

Bilgi Noktaları (9 Adet)

Sabitleme Vidaları (6 Takım)


Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nereler de Kullanılır ?


Bekçi tur sistemi Proximity teknolojiye sahip olan AR-8650 model devriye takip ,tur cihazı, Li-on tipi şarjlı pil ile çalışmaktadır. Özellikle Kamu kurumları , Belediye, tekstil, inşaat, hastane, üniversiteler, fabrikalar ve özel şirketler gibi alanlarda Bekçi saati Kullanılmaktadır.


Nokta


Bilgi noktaları dış ortam şartlarından etkilenmezler. Noktaları kontrol edilecek yerlere bir vida ile monte ediliyor.Örneğin:1’nci Nokta DEPO,2’nci Nokta Muhasebe, 3’uncu Nokta Arka taraf gibi firmanızın konumuna göre adlandırabiliyorsunuz. Noktaların çalışma sistemi proximity yani radyo frekanslı olduğundan metal ve manyetik alanlardan etkilenmektedirler. Bu sebepten dolayı noktaların montaj yerine dikkat edilmelidir. Yüksek gerilim elektrik kablolarının ,elektrik panolarının yakınına ve metal yüzeyler üzerine yapılmamalıdır.
Teknik
Özellikleri Teknik Özellikler Darbelere dayanıklı yapı Suya karşı korumalı IP65 Pil 3.7 V 300 mA Li-ion / 2.4 V 600 mA Ni-MH Adaptör veya USB portundan tam otomatik şarj Çalışma sıcaklığı -20C +70C Proximity teknolojisi Standart ISO Proximity kart okuyabilme 65.000 nokta , 65.000 devriye tanıtılabilme Sesli ve ışıklı uyarılar 1-10 kademeli darbe sensörü Saat ve çalma süresi ayarlanabilir 24 alarm USB 2.0 ile yüksek veri aktarım hızı 8.000 kayıt kapasitesi Kayıtları elektriksiz ortamda saklama Son 8.000 kayıt kurtarabilme özelliği Devriye tanıtma noktaları (Proximity tag) Olay tanıtma noktaları (Proximity tag) Yer belirleme noktaları (Proximity tag) Ağırlık = 130 gr Genişlik = 42mm Kalınlık = 22mm Uzunluk = 118mm Poliamid-6 iç ve dış gövde

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.