TELEFON : +90 (212) 210 59 22
 

Parmak izi Personel takip Sistemleri

  • 2.449,99TL

iClock 680 yüksek performanslı, üstün resim kalitesine sahip parmakizi optik sensörlü cihazıdır. Patentli optik sensörü çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Cihaz 3.5” renkli TFT-LCD ekrana sahiptir.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

PARMAK İZİ PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Parmak İzi Personel Takip Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Parmak izi personel Takip Sistemleri ile giriş sağlanan ve yüksek güvenlik düzeyi gerektiren tüm alanlarda Arelzaman geliştirdiği özel yazılımlar ile tüm geçişler kayıt altına alınarak, kontrol edilebilmesine imkan sağlıyor. personel kartlı giriş ve şifreli giriş sistemleri sayesinde insanların can, mal ve özel bilgilerini koruyor. Parmak izi sistemleri ofis, bina, fabrika, AR-GE merkezi ve daha fazlası gibi alanlarda izinsiz erişimi sınırlayarak, yüksek güvenlik düzeyinde ortamlar yaratıyor firmalara.

parmak izi sistem terminalleri ileri teknolojiyi yansıtan, son derece gelişmiş sistemleri ve işlevleri bir arada barındırıyor.

Günümüzde bir çok fabrika ve işletmelerde parmak izi okuyucular artık yoğun bir şekilde kulanılmaktadır.Parmak izi cihazları personel takip sistemi,pdks,Acces(kapı açma),spor salon üye takip,yemekhane kontrol sistemi olarak da kullanılmaktadır.

Parmak izi sistemi personel takip programı ile birlikte işletmelerin çalışma saatleri girildiğinde programa ay sonunda bodro ya esas olan bilgileriniz bir tuşla alabiliyor.Parmak izi okuyucu cihazı üç özelliği de bünyesinde bulundura biliyor.parmak izi,kart okutma,şifre özellikleride vardır.

Teknik
Özellikleri Renkli TFT ekran 213x178x48 mm 50.000 parmak izi sayısı ZEM 800 ZK platformu 800.000 log kapasitesi RS232/485, TCP/IP ve USB bağlantı Kilit ve turnike açma <2 sn tanılama hızı İş kodu fonksiyonu <%0.01 hatalı reddetme Wiegand in / out <%0.0001 hatalı kabul etme USB ile veri çekme 3A / 12V DC çalışma voltajı Linux işletim sistemi 0˚C - 45˚ çalışma sıcaklığı 50.000 Kart kapasitesi %20 - %80 çalışma nemi VER 8.0.4.2-20180716 Wiegand Giriş - Çıkış ID, HID ve Mifare kart okuma (ops.) GPRS, RIS ve WIFI bağlantı (ops.)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.