Menu
Your Cart
Shop now %20 İNDİRİM Şimdi alışveriş yap.

Parmak İzi Okuyucu Cihazları

Parmak İzi Okuyucu Cihazları
Parmak İzi Okuyucu Cihazları
Yeni
Parmak İzi Okuyucu Cihazları
Parmak İzi Okuyucu Cihazları
Parmak İzi Okuyucu Cihazları
  • Stok: Stokta var
  • Model: AK-360
Satılan numunelerin %19'u 0
$116,00
Vergiler Hariç: $116,00

Parmak İzi Okuyucu Cihazları


 Parmak İzi Okuyucu Cihazları Parmak izi okuyucular, kişilerin benzersiz ve eşsiz parmak izini kullandığı için oldukça güvenilirdir. Parmak izi okuyucular da personellerin devam kontrollerini ve geçiş kontrolü yetkilendirmesini sağlamak için kullanılan güvenlik sistemleridir. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir varyasyonda olduğundan ötürü takip işlemleri sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmaz. üst düzey güvenlik sağlanması  için insanları birbirinden ayırıp ve yerine kart basmaları ,Kart maliyetlerinde kurtulmak  için günümüzde vazgeçilmez pdks cihazlar arasında yerini almıştır.


Parmak izi okuyucu  günümüzde fabrikalar, iş yerleri, ofisler, hastaneler, devlet kurumları, şantiye alanları, zincir mağazalar ve hastaneler gibi pek çok farklı alanda takip isteklerini karşılamak amacıyla kullanılmaktadır. Parmak izi okuyucu sadece  personel takip sistemi, parmak izli yemekhane kontrol sistemi, parmak izli kapı açma, parmak izli fitness spor salonu takip sistemi ve üye takip sistemi olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.


Wi-Fi, TCP / IP, 3G ve USB host aracılığıyla iletişim kurar, sorunsuz bağlantı ve veri aktarımı sağlar.


Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.